Учасники

«Тінь Сонця» – український фолк-метал гурт із Києва

«Тінь Сонця» представляє унікальний в Україні та світі жанр heavy-folk або ж у народі – козацький рок. Група поєднує у звучанні своєї музики бандуру і скрипку з традиційним для рок-музики гітарним супроводом. Цікава й ідеологія гурту: в умовах глобалізованого сьогодення відроджується славетна українська минувшина, а напівзабута міфологія постає реальністю. Але найголовніше – це те, що команда позиціонує себе як послідовник якісної рок-музики зі змістовними текстами.

"Тінь Сонця"

“Тінь Сонця”

СКЛАД ГУРТУ:

Сергій ВАСИЛЮК – вокал, акустична гітара;
Микола ЛУЗАН – гітара, вокал;
Руслан МІКАЄЛЯН – гітара;
Юрко МИРОНЕЦЬ – бандура, вокал;
Іван ГРИГОРЯК – бас;
Володимир ХАВРУК – ударні.

 

В мережі:

sunshadow.com.ua

vk

facebook

 

 

«ВЕРЕМIЙ» — український рок-гурт із Києва

Гурт «ВЕРЕМIЙ» представляє рiдкiсний для України стиль melodic-heavy-folk – складний, потужний i магнетичний. Їхнi твори – епiчнi полотна, вишитi складною музичною технiкою, прикрашенi звучанням флейти, скрипки й вiолончелi. Мiфологiчнi сюжети пiсень сповненi символiчними образами, героїчними мотивами, романтичними загадками.

Гурт "Веремій"

Гурт “Веремій”

В мережі:

veremiy.com/ukr/band

facebook

vk

 

 

 

 

 

 

“ТРАНСФОРМЕР” – полтавський рок-гурт

“Трансформер” — це передусім Валерій Мельник (лідер-вокаліст) і Роман Бікеєв (гітарист), які формують стиль, ідеологію і фактуру гурту. Також нещодавно до колективу приєдналися декілька відомих в Україні музикантів: Олександр Рудь (бас), Олег Павленко (соло гітара) та Юрій Зірка  (ударні).

Гурт "ТРАНСФОРМЕР"

Гурт “ТРАНСФОРМЕР”

Перше, що приваблює в хлопцях, — це щира чоловіча лірика, природна українська мелодійність, могутній драйв, пульсація думки і ритму. Формально їхню музику можна визначити як рок-мейнстрім, шлях, до якого вони прийшли, почавши з грання кавер-версій знаменитих пісень. Тепер їхня музика є самодостатньою. Пісні “Стигла вишня”, “Вітер”, “Змусила” та “Зацвіла в долині” прикрашають плей-лист багатьох радіостанцій. До речі, пісня “Зацвіла в долині” увійшла до CD-збірки “Кобзар Forever!”, виданої після проведення фестивалю в Каневі, присвяченому Дню перепоховання Великого Кобзаря.

В мережі:

vk

 

«ФОЛЬКНЕРИ»український фрі-фолк гурт з Києва

 «Фо́лькнери» — гурт, що поєднує у своїй діяльності музичну, етнографічну, туристичну та кінематографічну складові. Часто музику «Фолькнерів» характеризують як етно-панк, фолк-панк, етно-рок. На одну з пісень цього напрямку – пісню «Розова-бєрьозова (На куль стала)» режисер Марина Гришай та оператор Максим Заїка створили відеокліп, що став переможцем кінофестивалю «Видение» (Кемерово, Росія, 2013 р.).

Гурт "Фолькнери"

Гурт “Фолькнери”

На фестивалі “Червона рута – 2013” «Фолькнери» здобули I премію у жанрі “акустична музика”.

В мережі:

folknery.com/home

vk

facebook

 

 

 

 

 

«ШПИЛЯСТІ КОБЗАРІ»

«Шпилясті кобзарі» – гурт,  в котрому влітку 2010 року відомий бандурист, учасник головного телевізійного шоу країни “Україна має талант-2”, володар призу глядацьких симпатій – Ярослав Джусь, об’єднав усіх друзів, колег та шанувальників своєї творчості, – тих, хто просто любить чарівне та неповторне звучання бандури, хто небайдужий до української музики та пісні, хто переймається майбутнім нашої країни та бореться за її успіхи та процвітання. 

Гурт "Шпилясті кобзарі"

Гурт “Шпилясті кобзарі”

Хлопці  виконують українські народні пісні, авторські пісні, інструментальні твори та українське ретро по-новому – у стилі “музичний шарж”. Всі учасники неповторні та оригинальні, починаючи від кольору волосся, зовнішності і закінчуючи тембром голосу, рисами характеру. 
Усі є представниками різних міст України (Ярослав – Кіровоград, Юрко – Рівне, Сергій – Бровари, Данило – Донецьк, Вова – Житомир). Також всі вони належать до певних молодіжних субкультур та полюбляють відповідно абсолютно різну музику та різних виконавців. Але всіх їх об’єднує любов до своєї мови, пісні та рідної землі. 

 

В мережі:

vk

facebook

 

“PoliКарп” – сучасний український авангард

Гурт “PoliКарп” грає сучасний український авангард, використовуючи кращі надбання народної музики, витягує та показує ритми, кольори, мелодію, рух, життєву енергію традиційної культури українців. Постійно експериментуємо, додаємо драматургію, артистизм, віртуозність виконавства, використовуємо як сучасні електро скрипку, бас гітару, перкусію, так і аутентичні інструменти – цимбали, фрілки, дудки, дримбу.PoliKarp

PoliКарп”, за понад десять років свого творчого існування, максимально обережно підходить до інтерпретації народної музики на «сучасний манір», передачі автентичного матеріалу, оригінальності тексту, мелізмів, мелодії та драйву, ритму, із ретельністю професійних науковців, пристрасністю музикантів та артистів.

PoliКарп, або Полісся-Карпати – це два джерела, з яких гурт отримує ідеї та наснагу до творчості.

В мережі:

polikarp.info

vk

facebook

 

«Хочу Ще!»- львівський хіп-хоп гурт

Гурт «Хочу ЩЕ!» заснований 21 лютого 2008 року. Музиканти виконують пісні у стилі альтернативний хіп-хоп, поєднуючи у своїх піснях елементи року, етно та електронних напрямків музики. У головному складі гурту перебуває 4 особи: МС Shylik (Юрко Шивала – читка), MC Vac (Василь Крупа – читка), вокалістка Bebichka (Наталочка Чабан – вокал), а також бітмейкер mr. Boo (Роман Марків).

Гурт "Хочу ЩЕ!"

Гурт “Хочу ЩЕ!”

Велику частку серед пісень гурту “Хочу ЩЕ!” складають пісні патріотичного змісту. Музиканти завжди займають чітку громадську позицію та беруть участь у найважливіших подіях країни. Одним з найвідоміших результатів поєднання творчості та соціальної активності є пісня та відео про Євромайдан і Революцію Гідності – “Час дати відсіч”.

В мережі:

hochu-shche.com

vk

facebook
“Друже Музико” – український рок-гурт із Одеси

Цьогоріч гурт  “Друже Музико” святкує своє п’ятиріччя. Крізь трансформацію акустичної концепції і зміну складу було сформовано формацію патріотичного позитиву, яка існує і донині. Гурт є представником стилю етно-драйв – авторського стилю, в основі котрого лежить українська мелодика і драйвовість року водночас. Таке поєднання дарує відчуття гармонійності, і не лише самим музикантам, а насамперед слухачам.

Гурт "Друже Музико"

Гурт “Друже Музико”Хлопці та дівчата – гості багатьох етнофестів: Підкамінь, Вишиванка-Фест, Горлиця, Рок Булава, Обнова-Фест, Млиноманія, Трипільскі Зорі, Живий Вогонь, U-ROCK, Aрхеологія, Global Village, На Хвилях Серету та ін.

В мережі:

drujemuzyko.com.ua

facebook

vk
«Колір Ночі»

 «Колір Ночі» – це молодий та перспективний колектив зі Ржищева Київської області. Хлопці грають просту для сприйняття, але змістовну музику, роблячи відчутний акцент на тексти. Музика, яка заставить радше замислитись, ніж потрясти тілом. Найкраще смакує наживо.

Гурт "Колір Ночі"

Гурт “Колір Ночі”

Склад:
Мишко Бойко – вокал, гітара, музика, тексти.
Іван Григоряк – гітара.
Сашко Ладичук – бас.
Макс Бойко – ударні.
Женько Сірик – гітара.

В мережі:

vk

 

 

 

“CANFLY” – черкаський альтернативний рок

Гурт “CANFLY” грає драйвову альтернативну музику. Поєднує в собі енергетичну суміш з таких стилів – , спейсрок, пост панк, реп-кор, індастріал, електро, блюз рок, та ін. Хлопці (а від нещодавна – і  дівчина-клавішниця) з “CANFLY” приготували сюрприз на слова Тараса Шевченка, який ви зможете почути на нашому фестивалі.

Гурт "CANFLY"

Гурт “CANFLY”


Гурт був створений в Черкасах влітку 2010 року. З моменту створення взяв курс на активну концертну діяльність. За цей час гурт зіграв приблизно 20 концертів, і встиг виступити з “Тартак” і Amatory на одній сцені. На початку 2012 гурт взяв творчу відпустку. А уже з 2014 року “CANFLY” розпочав роботу над новим матеріалом і в новому складі.

В мережі:

vk

 

 

“PIANO ” – молодий гурт зі Львова

“PIANO” – це те, що всередині тиші і те, що поза нею. Це – вибух на межі крику і ніжного мовчання. Його учасники звикли змішувати фарби, в цьому і є особливість гурту “PIANO”. Музика, яка творить світло. водночас зберігає чарівність темряви.

Гурт "PIANO"

Гурт “PIANO”

Гурт часто виступає на музичних дійствах, локаціях, музичних фестивалях Львова. А тепер – приїде до нас!

Склад:

Христина Головко- вокал;

Богдан Головко- гітара;

Олег Тимошик -гітара.

В мережі: 

vk

facebook

«ТЕОРІЯ ПРОСТОРУ» – молодий київський гурт

У складі «Теорії простору» всього троє учасників – студентів КНУ ім. Тараса Шевченка: Андрій Клименко (голос, гітара); Сашко Ілляшенко (ударні), Олександр Прищепа (бас-гітара). Гурт існує менше року, відколи відбувся перший виступ на фестивалі «Звуки Незалежності» у м. Золотоноша (Черкаської області). Група періодично виступає у київських клубах, але зараз сконцентрувалась здебільшого на творчості та накопиченні пісень.

Гурт "Теорія Простору"

Гурт “Теорія Простору”

Стали відомими після виконання пісні “Злочин”, присвяченій загиблим студентам у бою під Крутами. Хлопці підтримували своїми піснями студентський Майдан за Євроінтеграцію.

В мережі:

vk.com

 

 

 

 

 

 

 

 

“Х.О.” (Христина Халімонова) – київський art folk rock

Гурт «X.O.» (іксо) засновано восени 2013 у м. Києві Христиною Халімоновою, авторкою текстів та музики, що до цього виступала сольно із власними піснями під гітару та клавішні. Вперше пісні у виконанні гурту були представлені публіці у березні 2014 у рамках фестивалю “КобзАрт”.

Гурт "Х.О."

Гурт “Х.О.”

«X.O.»  подає глибокі ліричні тексти через нестандартні і неочікувані аранжування та темпоритм.

Сьогодні ведеться запис першого альбому та підготовка до офіційної презентації гурту, що запланована на осінь 2014.

Склад:

Максим Балаклєєв (бас-гітара);

Олексій Савченко (ударні, перкусія);

Христина Халімонова (вокал і клавішні).
“АПОКРИФ” – український реп з Київщини

Проект “АПОКРИФ “  представляє український реп з Київщини.Тематика пісень переважно соціальна і лірична. Родзинка гурту – виконання віршів відомих українських поетів в реп варіанті.

Проект "Апокриф"

Проект “Апокриф”

Зокрема, вони читають Ліну Костенко, Максима Рильського, Василя Стуса, Лесю Українку та звісно ж Тараса Шевченка.  А також мають реп варіант державного гімну.

А Шевченкові твори “Холодний Яр”, “Чума” та “Маленькій Мар’яні” в реп варіанті  зможете незабаром  почути в Моринцях.

В мережі:

vk.com